Przyjaciel Fundacji

JAK ZOSTAĆ PRZYJACIELEM NASZEJ FUNDACJI?

Wspierając naszą fundację i dokonując pierwszej wpłaty ustaw zlecenie comiesięcznej wpłaty na wybraną przez siebie kwotę. W ten sposób deklarujesz, że chcesz być z nami na stałe. Pozwoli to nam realizować kolejne działania i poszerzać ich skalę.

Twój tytuł PRZYJACIELA Fundacji ONYA, potwierdzony zostanie e-mailowo i od teraz możesz się nim podzielić w swoich mediach społecznościowych i zainspirować innych do pomagania. Prześlij nam swoje zdjęcie oraz link do swojego profilu na Facebooku za pośrednictwem formularza lub e-mailem, a zamieścimy je w specjalnym albumie Przyjaciół Fundacji, dzięki temu będziemy w stałym kontakcie i razem stworzymy prawdziwy onyowy Dream Team.

CO JESZCZE OTRZYMUJESZ?

Po pierwsze

Przede wszystkim bezcenną radość z pomagania!

Po drugie

Pierwszeństwo zaproszenia do grona wolontariuszy i współpracy przy różnych naszych wydarzeniach.

Po trzecie

Odliczenia podatkowe – osoby wpierające naszą Fundację mogą skorzystać z ulgi podatkowej i zmniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę darowizn.

Pamiętaj, że darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu. Jeżeli zechcesz skorzystać z tych ulg wymaganym przez Urząd Skarbowy dokumentem jest potwierdzenie dokonania przelewu. 

album Przyjaciół Fundacji

miejsce na Twoje zdjęcie
miejsce na Twoje zdjęcie
miejsce na Twoje zdjęcie
miejsce na Twoje zdjęcie