DZIAŁAJ Z NAMI

Dołącz do nas

OTO CO MOŻESZ ZROBIĆ?

Wejdź na profil Fundacji na Facebooku, zalajkuj go i dołącz do naszej społeczności. Śledź wpisy i udostępniaj wydarzenia - dzięki temu więcej osób dowie się, co razem robimy.

Wejdź na naszą stronę i poznaj akcje, które realizujemy dla lepszego startu dzieci w dorosłe życie. Znajdź tą, która jest bliska Twojemu sercu i wesprzyj nas w działaniu, bo nie da się działać w pojedynkę! Możesz nas wesprzeć jednorazową wpłatą albo deklarując stałe comiesięczne darowizny. Pamiętaj, że nie ma za małych wpłat, liczy się każdy gest!

Dołącz do projektu PRZYJACIEL FUNDACJI i powiększ grono osób, które w bezinteresownym geście dobroczynności zdecydowały się razem z nami pomagać dzieciom z dysfunkcją wzrokową, problemami w nauce i życiu wśród rówieśników. Razem możemy więcej, możemy zmienić ludzi! 

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM FUNDACJI

przyjaciel fundacji ONYA
przyjaciel fundacji ONYA

Naciskając przycisk Wyślij wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację ONYA w celu otrzymania odpowiedzi drogą elektroniczną (mailowo) lub telefoniczną. Wysyłając nam swoje zdjęcie zezwalają Państwo na jego publikację na naszej stronie Internetowej oraz z mediach społecznościowych.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja ONYA z siedzibą w Kielcach (ul. Wojska Polskiego 52; 25-389 Kielce); e-mail: fundacjaonya@gmail.com ("Administrator"). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu przyjęcia i odpowiedzi na wysłaną wiadomość, przystąpienie do programy Przyjaciel Fundacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.